na prodazba

ЦЕНА: 180 €

na prodazba


se prodava koferenciska garnituraГрад:
Skopje
Телефон:
078 230 191
Објавен на:
25.12.2017

ЦЕНА: 180 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Todor Janevski
Град:
Skopje
Телефон:
078 230 191
Објавен на:
25.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка