pokani za svadba

ЦЕНА: По договор

pokani za svadba


prodavam pokani za svadba vo razni dezeni, tekstot go birate vie samiteГрад:
Gevgelija
Телефон:
072729727
Објавен на:
30.03.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Гевгелија

Контакт

Име:
Sandra Andova
Град:
Gevgelija
Телефон:
072729727
Објавен на:
30.03.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка