prodaam laptop

ЦЕНА: 120 €

prodaam laptop


FUJITSU - SIMENS AMD TURION X2 2.1 GH RAM 3GB HARD DISK 320 GB
15 'EKRAN LED - HDГрад:
skopje
Телефон:
02 3237 573
Објавен на:
03.06.2015

ЦЕНА: 120 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
vladimir perkovski
Град:
skopje
Телефон:
02 3237 573
Објавен на:
03.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка