prodavam ORBITREK

ЦЕНА: 100 €

prodavam ORBITREK


Prodavam Orbitrek PLATINUM od prvite modeli,potrebno e da mu se smenat lageri.tel 075 407 598Град:
skopje
Телефон:
075407598
Објавен на:
20.08.2017

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
elizabeta luleva
Град:
skopje
Телефон:
075407598
Објавен на:
20.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

prodavam bunda

bunda od prirodna koza

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 25.10.2017
prodavam HP nx 9020

spec
1,7,ram 736/hdd 30
mnogo zacuvan,kako nov
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:2.900 MKD


Објавен на: 01.04.2015
prodavam aluminiumski bandasi 14

bandasite se fiatovi,italijanski i se vo dobra sostojba tel. za kont. 078 463 874

Цена:По договор


Објавен на: 08.04.2015
prodavam bandasi BORBET so montirani gumi

235/18/40 cw 28518 rastojanie na dupkite 5x115 ,ET 40 OFFSET .8.5x18 H2 OB 70 otvor centar

Цена:500 EUR


Објавен на: 15.03.2015
prodavam MAESTRAL 9 so penta

prodavam MAESTRAL 9,so penta TOMOS 4ks,rezervoar,pumpa.

Цена:400 EUR


Објавен на: 03.11.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка