prodavam lap top emsines dekstop pc pleystation i ostanato delovi ,pod hitno dve kucista penitum 4 cena 3500 den

ЦЕНА: По договор

prodavam lap top emsines dekstop pc pleystation i ostanato delovi ,pod hitno dve kucista penitum 4 cena 3500 den


prodavam lap top acer emasines 4 g ram dual cor prosecor 250 gg hard disk dekstop pc pleystation 2 i ostanato delovi ram dd1 od 256 do 1g ddr2 ram 1g i 2 g graficki ,mrezni zvucni
(prodavam i dve kucista pentium 4 1 gg ram 80 hard disk celeron procesori cena( 3500 den) pod hitnoГрад:
kumanovo
Телефон:
078609139
Објавен на:
09.04.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
igor jovanovski
Град:
kumanovo
Телефон:
078609139
Објавен на:
01.04.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка