se prodava ili menuva hard disk i mem.karticki

ЦЕНА: По договор

se prodava ili menuva hard disk i mem.karticki


hard disk od lap top 320gb i mem.karticki od 2 i 1g.--1500-1100 i 800den..moze i zamena za nekoj dobar telef.ili tabletИме:
Град:
kavadarci
Телефон:
070907735
Објавен на:
09.07.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
nade
Град:
kavadarci
Телефон:
070907735
Објавен на:
09.07.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка