se prodava laptop acer 5742 i 5,4gb ram,500 hdd

ЦЕНА: 25000 мкд

se prodava laptop acer 5742 i 5,4gb ram,500 hdd


se prodava laptop acer 5742 i 5,4gb ram,500 hdd novИме:
Град:
strumica
Телефон:
072529621
Објавен на:
17.04.2013

ЦЕНА: 25000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Струмица

Контакт

Име:
aco aco
Град:
strumica
Телефон:
072529621
Објавен на:
17.04.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка