se prodava

ЦЕНА: 300000 мкд

se prodava


ACER lap top 10" malku koristenГрад:
skopje
Телефон:
078218062
Објавен на:
06.06.2015

ЦЕНА: 300000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
sashko nikolovski
Град:
skopje
Телефон:
078218062
Објавен на:
06.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка