servis i instalacii za kompjuteri

ЦЕНА: 600 мкд

servis i instalacii za kompjuteri


Инсталација на Windows 10, 8, 7, XP, NT, ME, 2000,98...Инсталација на Linux (Debian, centOS, Mint, Ubuntu, Arch...)Инсталација на MacOS (High Sierra, Mohave, Catalina...)Инсталирање на програми по желбаЧистење од вирусиСпасување на податоци и backupМрежно поврзувањеЧистење од прашина на Laptop кулери (главна причина за прегревање на лаптопот)Инсталација на рутериИнсталација и конфигурација на Raspberry PiСервис и тековно одржувањеМанапо 7 (Карпош 4, кај CityMall) Скопје, 070 339 995Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070 339995
Објавен на:
28.09.2020

ЦЕНА: 600 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleksandar
Град:
Skopje
Телефон:
070 339995
Објавен на:
28.09.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка