vrsham instalacija i formatiranje na windows

ЦЕНА: 300 мкд

vrsham instalacija i formatiranje na windows


•Вршам инсталација и форматирање на Windows оперативните системи
-Windows XP
-Windows Vista
-Windows 7 32bit/64bit (сите пакети)
-Windows 8 и 8.1 32bit/64bit (Professional)
•Поврзување/инсталација на мрежи ( LAN / WLAN )
•Местење/инсталирање/поврзување на Хардверски делови
•Инсталација на microsoft office 2003, 2007 и најновиот microsoft office 2010, Adobe Photoshop •Чистење на вируси,инсталација на антивирусни програми и други основни програми.
•Вршење сервис на програмскиот дел (software) и хардверскиот дел (делови на компјутерот)
•Јас доаѓам кај вас и ги вршам работите на лице место за да сте сигурни во мојата работа
•сите погоре наведени услуги освен мрежите и сервисот на деловите се за вкупна цена од 300 денари
•Телефон за контакт: 077769852 или да пратите порака на e-mail: enis_nici@hotmail.com
Линк на фејсбук:
http://www.facebook.com/DPFormatingГрад:
Skopje
Телефон:
077769852
Објавен на:
17.12.2014

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Enis Jasharovksi
Град:
Skopje
Телефон:
077769852
Објавен на:
22.10.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка