Велосипед СОБИМ

ЦЕНА: 4000 мкд

Велосипед СОБИМ


Се продава велосипед СОБИМ во добра состојба, со корпа. Велосипедот е одржуван редовно. 26 инчни бандажиОбјавен на:
19.01.2016

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
19.01.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam velosiped MAX 24

Prodavam velosiped MAX 24

Tel 078 227 634

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 10.10.2019
Prodazbo i montaza

Prodazbo i montaza na site vidovi bekaton plocki za info br 070434170

Цена:По договор


Објавен на: 22.06.2019
Se prodava

Се продава велосипед од марката GT Outpost
Големина на рам: Ѕ
Големина на тркала: 26
Опрема: Shimano Acera

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 11.05.2019
Prodavam tocak Peugeot

Odlicna sostojba.

Цена:3.700 MKD


Објавен на: 23.11.2018
Prodavam BIRO i kancelariska fotelja

Se prodava kvalitetno agolno biro za kancelariska rabota na koe moze da se postavat i dva kompjuteri,pecatar i se sto e potrebno za kancelariska rabota.So rabotna povrsina od 180 cm moze da odogovr...

Цена:9.800 MKD


Објавен на: 04.12.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка