Се продава телефон 2000ден Coolpad Torino r108

ЦЕНА: 2000 мкд

Се продава телефон 2000ден Coolpad Torino r108


Се продава телефонот со гаранција, одназад само маска нема.Име:
Град:
Скопје
Телефон:
078296947
Објавен на:
28.03.2018

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
iva iva
Град:
Скопје
Телефон:
078296947
Објавен на:
28.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Mobilen

Prodavam dva mobilni telefoni Alcatel Pixi so validna garancija,dobro socuvani

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 21.04.2018
Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
mobilen telefon

Prodavam nov LenovoK5 zlaten (dve god garancija) i gratis fotrola

Цена:4.000 EUR


Објавен на: 14.02.2018
Prodavam COOLPAD moze i zamena so moja doplata!

Prodavam Coolpad modena e502 socuvan moze da se vidi na lice mesto sve raboti kako nov kupen od VIP pred 5meseci ima i garancija uste 2godini

Karakteristiki moze da poglednete na sledniot link:...

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 09.01.2018
Продажба на мобилен телефон Doogee X6 Pro

Се продава мобилен телефон Doogee X6 Pro, 1 година стар, со оригинал заштитно стакло, силиконска маска, флип маска, во одлична состојба, прв газда. Спецификации:
Android OS 6.0
5.5 HD екран
...

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 02.01.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка