Fiskalna Kasa

ЦЕНА: 6000 мкд

Fiskalna Kasa


Prodavam fiskalna kasa stara 3 meseci po povolna cenaГрад:
Kumanovo
Телефон:
078858348
Објавен на:
20.02.2013

ЦЕНА: 6000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
Vladimir Denkovski
Град:
Kumanovo
Телефон:
078858348
Објавен на:
20.02.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

FORD TRANZIT KOMBE

KOMBE FORD TRANZIT TOVARNO FURGON DIZEL PRVA REGISTRACIJA 1996 GOD ,SMENETO TOTAL ULJE I FILTER , SMENETI AMORTIZERI , SUPER MOTOR .

Цена:3.250 EUR


Објавен на: 01.01.2013
FORD TRANZIT CL

KOMBE FORD TRANZIT FURGON DIZEL PRVA REGISTRACIJA 1996 GODNOVI AMORTIZERI,SMENETO TOTOL ULJE I FILTER

Цена:3.349 EUR


Објавен на: 25.12.2012
FORD TRANZIT

KOMBE FORD TRANZIT TOVARNO FURGON PRVAREGOSTRACIJA 1996 GOD DIZEL , SUPER MOTOR NOVI AMORTIZERI SMENETO ULJE I FILTER

Цена:3.180 EUR


Објавен на: 22.01.2013
Elekrticar/Mehanicar

Baram rabota kako elektricar ili mehanicar vo EU poseduvam BG pasos zboruvam angliski imam iskusvo kako elekticar ,mehanicar i generator mehanicar ,

Цена:По договор


Објавен на: 08.10.2012
FOR SALE Apple iPhone 4S Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone (SIM Free)$350usd

Buy 3 Unit and get 1 Unit free with free shipping service
Buy 5 Unit and get 2 Unit free with free shipping service
Buy 2 Unit and get 1

Цена:350 EUR


Објавен на: 23.07.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка