For Sell : Apple iPhone 5s,Samsung Galaxy Note 3

ЦЕНА: 300 €

For Sell : Apple iPhone 5s,Samsung Galaxy Note 3Contact us For Order Place via Email Address in below manner:

CONTACT NAME : Ahmed Omer
E-MAIL : mobilstorearena@hotmail.com
MSN CHAT: mobilstorearena@hotmail.com
SKYPE ID :mobilearena101
BBM Chat : 2610494D
Whatsapp Chat : +254706243726
Phone Number :+254706243726


Apple iPhone 5s 64GB UNLOCKED $650USD
Apple iPhone 5s 32GB UNLOCKED $600USD
Apple iPhone 5s 16GB UNLOCKED $550USD

Apple iPhone 5c 32GB UNLOCKED $550USD
Apple iPhone 5c 16GB UNLOCKED $500USD

Apple iPhone 5 64GB UNLOCKED $400 USD
Apple iPhone 5 32GB UNLOCKED $350 USD
Apple iPhone 5 16GB UNLOCKED $300 USD


Samsung Galaxy Note 3 $450USD
Samsung Galaxy S4 $400USD
Samsung Galaxy SIII $350USDИме:
Град:
Dubai
Телефон:
+254705248925
Објавен на:
13.03.2014

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Град:
 Демир Хисар

Контакт

Име:
Ahmed Omer
Град:
Dubai
Телефон:
+254705248925
Објавен на:
13.03.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

For Sale Used Lexus Lx570 2011

Thanks for viewing my ad placed, My ad is basically placed regarding my car for sale, the car is a 2011 LEXUS LX570. I am a single owner of the car and the car was bought new and have used only ver...

Цена:12.000 MKD


Објавен на: 16.02.2015
Financiranje pomoć 24h

Pozdrav Sir / Madam
Potreban novac kredita između pojedinaca nositi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja koje uzrokuju banke, po odbijanju vašeg zahtjeva datoteke k...

Цена:1 MKD


Објавен на: 25.10.2014
Financiranje i kredit brzo gotovinu na pojedince

Da li vam je potreban novac kredita između pojedinaca da se nosi s financijskim teškoćama i na kraju razbiti zastoj koji uzrokuju banke po odbijanju vašeg zahtjeva datoteke kredita? J...

Цена:10 MKD


Објавен на: 15.10.2014
Financiranje ponuda 24h

Pozdrav Sir / Madam
Trebali ste novac kredite između pojedinaca nositi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja koji uzrokuju banke , po odbijanju vašeg zahtjeva datotek...

Цена:1 MKD


Објавен на: 24.05.2014
F/s Apple iPhone 5s 32GB Black,White,Gold

New Apple iPhone 5S and Samsung Galaxy Note 3 + Gear in original box never opened with complete accessories and warranty.

Promotion: Buy 2pcs get 1pcs FREE and

Цена:350 EUR


Објавен на: 17.03.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка