Gold iPhone 5S 64gb.$399

ЦЕНА: 299 €

Gold iPhone 5S 64gb.$399


Buy 2 and get 1 FREE

email: mobileinc79@gmail.com

BBM CHAT: 294517F9

skype: mobileinc79Име:
Град:
oak
Телефон:
4075886197
Објавен на:
31.03.2014

ЦЕНА: 299 €

Карактеристики:

Град:
 Демир Хисар

Контакт

Име:
shan hamilt
Град:
oak
Телефон:
4075886197
Објавен на:
31.03.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Financiranje pomoć 24h

Pozdrav Sir / Madam
Potreban novac kredita između pojedinaca nositi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja koje uzrokuju banke, po odbijanju vašeg zahtjeva datoteke k...

Цена:1 MKD


Објавен на: 25.10.2014
Financiranje ponuda 24h

Pozdrav Sir / Madam
Trebali ste novac kredite između pojedinaca nositi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja koji uzrokuju banke , po odbijanju vašeg zahtjeva datotek...

Цена:1 MKD


Објавен на: 24.05.2014
Jeste li zainteresirani za kredit od 2000 do 2,9 milijuna €?

Jeste li zainteresirani za kredit od 2000 do 2,9 milijuna €?Zajam za financiranje Vašim potrebama? vaši projekti? podmiriti svoje dugove prema bankama? to nije trenutak ustručava...

Цена:1 MKD


Објавен на: 22.05.2014
F/s Apple iPhone 5s 32GB Black,White,Gold

New Apple iPhone 5S and Samsung Galaxy Note 3 + Gear in original box never opened with complete accessories and warranty.

Promotion: Buy 2pcs get 1pcs FREE and

Цена:350 EUR


Објавен на: 17.03.2014
For Sell : Apple iPhone 5s,Samsung Galaxy Note 3


Contact us For Order Place via Email Address in below manner:

CONTACT NAME : Ahmed Omer

Цена:300 EUR


Објавен на: 13.03.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка