IZRABOTKA NA MEBEL

ЦЕНА: По договор

IZRABOTKA NA MEBEL


Izrabotuvame sekakov vid na mebel od masivno drvo obicen i furniran medijapan iverica kujni plakari dnevni detski i spalni sobi
TAPACIRAN MEBEL dnevni garnituri spalni lezai fotelji dvosedi trosediИме:
Град:
skopje
Телефон:
077568913
Објавен на:
18.02.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
bn dizajn
Град:
skopje
Телефон:
077568913
Објавен на:
09.02.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

PRODAVAM NOVI SEDECKI GARNITURI

Edna ge-garnitura/eko koza-stof/; trosed so mehanizam za spustanje siv stof; trosed/eko koza-stof; taburet masicka/ eko koza

Цена:По договор


Објавен на: 05.09.2014
ITNO == MEBEL MASIVNO DRVO == CENA PO DOGOVOR

ITNO se prodava stilski mebel od masivno drvo vo odlicna sostojba rezban , gobleni , bakarni lusteri i vazni.

ITNO

Цена:По договор


Објавен на: 28.02.2014
Izrabotuvame mebel po vas vkus

Izrabotuvame sekakov mebel po naracka od iverica,medijapan (visoko sjaen , mat),furnir, folija….kujni, plakari, kancelariski mebel,detski sobi,spalni,komodi….Profesionalno,ne od hobi...

Цена:11 MKD


Објавен на: 08.03.2012
IZRABOTUVAM SEKAKOV VID NA MEBEL PO NARACKA

IZRABOTKA NA MEBEL ; KUJNI,SPALNI SOBI,DETSKI SOBI,PLAKARI,KOMODI,BIROA,KUPATILSKI I DR.....

Цена:1.111.111 EUR


Објавен на: 26.02.2012
izrabotka na mebel: kujni ,plakari,biroa,detski sobi,spalni sobi,americki plakari i dr....

MEBELWOOD : IZRABOTUVA MEBEL ZA VASIOT DOM ,KANCELARIJA IDR,,,
KUJNI
VGRADENI PLAKARI SO LIZGACKI VRATI
KLASICNI PLAKARI

Цена:10 MKD


Објавен на: 05.09.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.