Lek protiv opaganje na kosa

ЦЕНА: 350 мкд

Lek protiv opaganje na kosa


Prodavam 100% priroden lek protiv opaganje na kosata.Se nanesuva 2-3 pati mesecno,1h pred mienje na kosata i e univerzalen.Go zajaknuva korenot na vlaknoto i rezultatite se vidlivi vednas posle prvoto nanesuvanje.Edno pakuvanje od lekot e dovolno za okolu 4 meseci upotreba.Име:
Град:
Veles
Телефон:
078738610
Објавен на:
06.12.2012

ЦЕНА: 350 мкд

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Viktorija
Град:
Veles
Телефон:
078738610
Објавен на:
21.05.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Lanec RK GB525KRX Gold SEALED RX-RING SPORTBIKE CHAINS HONDA YAMAHA SUZUKI KAWASAKI APRILIA DUCATI KTM BMW

Lanec RK GB525KRX Gold SEALED RX-RING SPORTBIKE CHAINS HONDA YAMAHA SUZUKI KAWASAKI APRILIA DUCATI KTM BMW Made in Japan
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) и...

Цена:7.500 MKD


Објавен на: 03.02.2015
MULTIFUNKCIONALEN KOZMETICKI I FIZIKALEN APARAT

Se prodava kozmeticki i fizikalen aparat so poveke funkcii : Visoka frenkfencija , Galvanski strui , Piling na lice i telo , Vakum na lice , Povdignuvanje na gradi i zadnik . Aparatot e nov , i ima...

Цена:По договор


Објавен на: 17.03.2014
Laminat & Parket Vrati & Prozori

Во ЕУРО ЛУКС Дизајн може да најдете: Ламинат, Паркет, Врати ,Прозори, Кровни прозори Алумински лајсни, пластични и дрвени.
ЕУРО ЛУКС Дизајн ви обезбедува ламинат од Германија и од Швајцарија.
Л...

Цена:По договор


Објавен на: 19.06.2013
Lensbaby - Control Freak for Canon Lens (Објектив за Канон)

Se prodava Lensbaby - Control Freak za Canon. Skoro e nov, i ne go imam voopsto raboteno. Go prodavam zaedno so edna telephoto leka i dve makro leki.

Eve link na koj mozite da vidite poveke inf...

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 12.04.2013
Lancia Lybra 2,4 jtd

Prodavam Lancia Lybra 2,4 jtd karavan, 2000 godina so ful oprema, dvozonska klima,elektrika, telefon,navigacija vgradena,komandi na volan,cd sarzer i dr.Isto taka moze zamena!

Цена:2.400 EUR


Објавен на: 11.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка