MONTER ZA LIFTOVI za rabota vo SLOVENIJA I AVSTRIJA

ЦЕНА: По договор

MONTER ZA LIFTOVI za rabota vo SLOVENIJA I AVSTRIJA


Monter za liftovi za rabota vo Slovenija i Avstrija.
Uslov bugarski pasos
caslavdimitrijevic@gmail.comГрад:
Maribor
Телефон:
0038631346377
Објавен на:
18.02.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Časlav Dimitrijević
Град:
Maribor
Телефон:
0038631346377
Објавен на:
18.02.2014
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ITNO Prodavam Trosoben stan kaj SAMPIONCE, Kisela Voda 60 + 8 m2

ИТНО ПРОДАВАМ СТАН 60 m2 + 8 m2 подрум на 2 кат во зграда пред Шампионче, Кисела Вода на 10 минути пешки од плоштад.
Станот располага со три големи соби, ходник, бања, остава и 2 тераси - лоѓи (ви...

Цена:49.000 EUR


Објавен на: 03.09.2014
Izdavam stan Gorce Petrov

Izdavam komplet namesten na super lokacija blisku do sve
075-35-4243/

Цена:150 EUR


Објавен на: 29.06.2015
Kako do sopstven biznis od doma?

Sekoj od nas posakuva da ima svoj biznis i da e sam svoj gazda(shef)! Ova e sansa za sekoj od nas, a posebno za onie so pretpriemacki duh, no najmnogu za tie sto imaat zelba da rabotat i da zarabot...

Цена:По договор


Објавен на: 18.10.2013
Internet Biznis

Zapocnete profitabilen biznis preku internet . Uslov e da znaete Angliski, kompanijata e od Amerika i postoi 15 god oceneta so A+ od Better Business Bureau sto znaci deka e 100% sigurna.Imate i bes...

Цена:По договор


Објавен на: 08.10.2013
NOVO-EKSTRA PONUDA-APARTMANI I SOBI -OHRID

Izdavam novi i kompletno opremeni sobi i apartmani si tv, kablovska, wi-fi, wc, kujna , terasi, park, parking.
Lokacija blizu do centar.
Cena po dogovor- NAJEFTINO !!!
SLOBODNO OD 15 AVGUST.

Цена:250 MKD


Објавен на: 16.08.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка