Najevtina oprema vo odlicna sostojba

ЦЕНА: 1 мкд

Najevtina oprema vo odlicna sostojba


- SAMSUNG MM-B5 vo odlicna sostojba. Komponenti radio, CD, kasetofon, 2x50W. Cena 2000 den.
- Zvucnici B&W 2x100W vo top sostojba - 5000 den.
- Vufer so zvucnici za PC/laptop (nekoristeno) - 3000 den.
- TV LG NR CK-14F184X 35cm - 1500den.
- PC ( kupen od AMC) - 1500den.
- DVD Marantz DV3100 vo odlicna sosotojba. Raboti samo na orginalni DVD-ja - 4000 den.
Mozen e dogovor okulu cenite.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071323824
Објавен на:
04.07.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Biljana
Град:
Skopje
Телефон:
071323824
Објавен на:
04.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kompresori DBX,YAMAHA,T.C ELECTRONICS

Set na kompresori za studiska ili live upotreba...
DBX 1046 quad,YAMAHA GC2020 Comp/Limiter,T.C ELECTRONICS C300 Gate/Compresor...
Site se maksimalno zacuvani i idat vo profesionalen Flycase(kufe...

Цена:350 EUR


Објавен на: 21.02.2018
Се продава

Цена по договор

Цена:По договор


Објавен на: 26.10.2017
Продавам систем

-Stereo Hi-Fi Tuner T4130
-Stereo Hi-Fi Pojacalo P4060
-Stereo Hi-Fi Kasetni Magnetofon K4020
-Sony X222ES

Цена:200 EUR


Објавен на: 08.09.2017
KENWOOD S-C700 5.1 Premium Surround speaker system

Prodavam malku koristen, vo perfektna sostojba premium surround hi-fi Audio system Kenwood S-C700 so power amplifier model M-A300 i Tuner.Montiran e vo stan vo Kisela Voda i sekako moze da se vidi ...

Цена:1 EUR


Објавен на: 27.12.2016
Hitno prodavam klavir

Hitno prodavam star polukoncerten klavir poradi preselba070399309

Цена:2.800 EUR


Објавен на: 24.11.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка