Prodavam bebeska kolicka so relaksator

ЦЕНА: 3500 мкд

Prodavam bebeska kolicka so relaksator


Kolickata e malku koristena vo odlicna sostojba se prodava zaedno so relaksatorИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070/559-918
Објавен на:
17.05.2013

ЦЕНА: 3500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Kostadinka
Град:
Skopje
Телефон:
070/559-918
Објавен на:
17.05.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

DETSKO SEDISTE

MALKU KORISTENO,ITALJANSKO SEDISTE,NAMENETO ZA DETE OD 9-36kg ILI PRIBLIZNO OD 9meseci-12god.PILOTSKO ZAKOPCUVANJE,KOMOTNO I PRED SE SIGURNO SEDISTE!

Цена:2.500 MKD


Објавен на: 19.03.2015
TRANSPORTER I STOLCE

TRANSPORTEROT I STOLCETO SE SKORO NOVI JAVE TE SE KE SE DOGOVORIME DVETE SE PO 1500 DEN ZNACI 3000 DVETE POZZZZZZ SLIKITE SE OD NIV na telefon 078287861 andrijana

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 11.05.2013
prodavam krevetce

Prodavam odlicno socuvano krevetce za bebinja so dusek tel.075/245-876

Цена:По договор


Објавен на: 06.05.2013
detska kolicka

Се продава детска количка која е многу функционална и одржана.Количката може да се нивелира во сите можни позиции,погодна е за деца од 0-3 години.Може да се користи и како колевка.Цената е многу поволна

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 09.01.2013
Prodavam detsko sediste za vo kola

Prodavam detsko sediste za vo kola, koristeno samo 5 pati. Ganc novo od Chicco. Kilaza-do 36 kg. So podesuvanje vo zavisnost kolku kg ima deteto.

Цена:По договор


Објавен на: 16.10.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка