Prodavam online kursevi po angliski jazik

ЦЕНА: По договор

Prodavam online kursevi po angliski jazik


Kursevite se na princip 24/7, znaci ucite koga vi odgovara vo tekot na denot. Ima kursevi za: osnovci, srednoskolci i vozrasni, deloven angliski. Za poveke informacii pisete na
zorica_v_@hotmail.com

Vazi za cela MakedonijaИме:
Објавен на:
14.03.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Zorica
Објавен на:
14.03.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 1

ВО БЛИЗИНА НА ПОЛИЦИСКАТА СТАНИЦА КАРПОШ СЕ ПРОДАВА 66М2 СТАН СО ДВЕ СПАЛНИ,НА 3/7 КАТ СО ЛИФТ,ПАРНО,ОРИЕНТИРАН НА ИСТОК,КОМПЛЕТ РЕНОВИРАН. Ш.4676

Цена:63.000 EUR


Објавен на: 29.09.2014
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ХРОМ

ВО ХРОМ СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ОД 66М2 + 4М2 ТЕРАСА И 15М2 ПАРКИНГ МЕСТО,СО ДВЕ СПАЛНИ,НА 3/3 КАТ,ОРИЕНТИРАН НА СЕВЕР, Ш.4680

Цена:60.000 EUR


Објавен на: 27.09.2014
СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН 3- СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

ВО ЦЕНТАР СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН СТАН ОД 80М2 СО 3 ПРОСТОРИИ + КУЈНА СО ЕЛЕМЕНТИ,КОМПЛЕТ РЕНОВИРАН, НА 1 КАТ,ПОГОДЕН Е И ЗА КАНЦЕЛАРИСКО РАБОТЕЊЕ,ЗА ЗАКУПНИНАТА ПОСТОИ ДОГОВОР. Ш.1902

Цена:320 EUR


Објавен на: 27.09.2014
СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН 3-СОБЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ

ВО КАПИШТЕЦ ВО БЛИЗИНА НА ЗЕБРА,СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН СТАН НА ПРИЗЕМЈЕ,СО 3 ПРОСТОРИИ + КУЈНА , ПАРНО,ВСЕЛИВ ВЕДНАШ,
ПОГОДЕН Е ЗА КАНЦЕЛАРИСКО РАБОТЕЊЕ, ЗА ЗАКУПНИНАТА ПОСТОИ ДОГОВОР. Ш. 6808

Цена:300 EUR


Објавен на: 26.09.2014
Casovi po Angliski jazik - POVOLNO !!!!

Екстра поволна понуда !!!!!!!!!
Држам индивидуални часови по Англиски јазик вклучувајќи: почетен курс, школски курс и курс за возрасни, каде значително се подобруваат граматиката и комуникацијата,...

Цена:250 MKD


Објавен на: 14.06.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.