Prodavam kanarinci izvedeni 2012 i 2013.

ЦЕНА: 700 мкд

Prodavam kanarinci izvedeni 2012 i 2013.


Prodavam kanarinci slavujari ( ostanaa uste edna zenka lanska 700 den i tri godisen mazjak 500 den ) .Pticite se vo odlicna zdravstvena sostojba.telefon za kontakt 071264736 i 077596216.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
077596216
Објавен на:
24.09.2013

ЦЕНА: 700 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Marjan
Град:
Skopje
Телефон:
077596216
Објавен на:
26.01.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam poloven alcatel OT-735 so polnac.

Prodavam poloven alcatel OT-735 so polnac.

Цена:300 MKD


Објавен на: 09.01.2013
htc wildfire

Prodavam HTC Wildfire vo odlicna sostojba kupen e od T-mobile bez nikakva grebnatinka,so futrola i memoriska karticka od 2gb.

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 28.10.2012
Мини пивара

Започнете нов и оригинален бизнис во Македонија. Се продава мини пивара - Поволно!

078 33 99 66

Цена:По договор


Објавен на: 16.10.2012
Prodavam poloven alcatel 535 so polnac.

Prodavam poloven alcatel 535 so polnac.

Цена:250 MKD


Објавен на: 09.01.2013
IZNAJMUVAM 2 DUKANI- OD PO 23 M2 VO PRILEP, UL KIRO KOSOSKI BR 4 NASPROTI NOKEN KLUB DANIELS VO BLIZINA NA AVTOB ST. tel 075-902-255

IZNAJMUVAM 2 DUKANI-OD PO 23 M2 VO PRILEP, UL KIRO KOSOSKI BR 4 NASPROTI NOKEN KLUB DANIELS VO BLIZINA NA AVTOB ST. tel 075-902-255

Цена:2.500 MKD


Објавен на: 17.04.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.