Prodazba na vreka za Boks i Kik Boks

ЦЕНА: 3000 мкд

Prodazba na vreka za Boks i Kik Boks


Se prodava vreka za Boks i Kik Boks. Vrekata e visoka nad 200cm, teska nad 110kg, izrabotena od kvalitetna koza i polneta so parcinja koza.
Vrekata e skoro nova i neostetena!Град:
Skopje
Телефон:
078908898
Објавен на:
24.03.2016

ЦЕНА: 3000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aleksandar Dobrevski
Град:
Skopje
Телефон:
078908898
Објавен на:
24.03.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Magneten orbitrek

Se prodava magneten orbitrek, ne koristen

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 19.02.2018
Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm

Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm so dozvola, isklucivo na lice so dozvola

Цена:200 MKD


Објавен на: 31.05.2017
Komplet Teretana

Se prodava Komplet Teretana spravi za bodybuilding (500kg), ednoracni tegovi (300kg) poveke info na mob

1.Lat masina
2.Dolen kotur

Цена:2.500 EUR


Објавен на: 27.02.2017
Nike zoom structure 19

broj 41
se prodavaat poradi golem broj 3 pati se probani ne se noseni

Цена:4.500 MKD


Објавен на: 16.10.2016
vreki/vreka za boks i besplatna dostava niz cela MK

prodavam 5 polovni(koristeni) po 1300den i 10 novi vreki za boks i kikboks so dimenzii 1.5m visina so 40cm sirina i imam i drugi dimenzii. vrekite se izraboteni od visoko kvaliteten materijal isto ...

Цена:1.800 MKD


Објавен на: 05.01.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка