Proizvodstvo na pruzini - federi

ЦЕНА: 1 мкд

Proizvodstvo na pruzini - federi


Firmata UNIFEDER proizveduva: Torzioni, Zatezni i Pritisni pruzini, od celicna patentirana zica so dijametar od
<Ф0.3 - Ф3.5 mm.>Град:
Demir Hisar
Телефон:
070941616
Објавен на:
07.02.2014

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Демир Хисар

Контакт

Име:
UNIFEDER uvoz-izvoz proizvodstvo
Град:
Demir Hisar
Телефон:
070941616
Објавен на:
07.02.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Rješenja za vaše financijske probleme

Rješenje u kratkom vremenu. Javite nam iznosu vam je potrebno i iznos koji želite platiti mjesečne: elena.ionescu023@gmail.com

Цена:По договор


Објавен на: 17.01.2015
Samsung Galaxy S5 Unlocked Original

Email Address : phoneplanetltd@musetr.com
Skype : phone-planet-ltd
Phone Number: +447045749353
WhatsApp Number : +2348148390201

Цена:350 MKD


Објавен на: 12.08.2014
Ramki za sliki Рамки за слики (југословенски)

Се продаваат рамки за слики. Димензиите и обликот можете да ги видите на сликите.

Цена:По договор


Објавен на: 18.04.2015
proizvodstvo na pruzini(federi)

proizvodstvo na site vidovi na pruzini(federi) zicani i limeni.poracka po mustra ili crtez,dostava do cela Makedonija.

Цена:10 MKD


Објавен на: 23.01.2018
Proizvodstvo i prodazba na detski kreveti 1

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор


Објавен на: 05.12.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка