SKOPJE-BANSKO prevoz Extra cena sezona 12/2014

ЦЕНА: 20 €

SKOPJE-BANSKO prevoz Extra cena sezona 12/2014


prevoz za 2-4-6 lica od skopje do bansko i obratno ......
so polna sky oprema ...cenata e 20 -25- 30 evra po covek vo eden pravec...zavisi kolku luge ste.....javete se ke se dogovorime...
poaganje od doma kaj vas do hotelot vo bansko
prevozot se vrsi so E class mercedes ....ili so kombe dokolku ste pogolemo drustvo ...za povratni turi sekogas popust od 10 % sleduva.......

kont tel
077 734 761
070 756 179
+359 89 599 4 599 bug mobilenГрад:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
18.08.2014

ЦЕНА: 20 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
27.09.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

elementi za kujna/banja

se predava ...polovni vo dobra sostojba
sadoper desen 80x60 1200 den ne e fiksno
sadoper desen 80x55 1200 den ne e fikno
i kada za vo banja bela boja 140x70 2500 den

Цена:1.200 MKD


Објавен на: 18.08.2014
vespa

Glanz YY-50QT-6A so alarm n adopr i dve kacigi prv gazda

Цена:500 EUR


Објавен на: 25.07.2014
So brza i lesna zarabotka do leten odmor!!!

ОВОЗМОЖЕТЕ СИ ОДМОР ОД СОНИШТАТА!!!
Сеуште не е доцна за вашиот сон да стане реалност и ова лето! Легитимна,реална,лесна и едноставна работа од дома без вложување пари!
Работа за сите,не е потреб...

Цена:По договор


Објавен на: 24.07.2014
Lesno i zabavno do pari

ако немате работа, а имате барем еден час дневно, и интернет, ова е одлична прилика за вас. не е потребно посебно знаење на работа со компјутер, а ниту англиски јазик (за оние кои не го знаат). се ...

Цена:По договор


Објавен на: 10.07.2014
prevoz do Bansko-Boroveci niz mk sky centri mavrovo-sapka-kozuf

prevoz za 3-4 lica so komplet sky oprema natovareni...\r\nprevoz za povratni turi popust 10 % sleduva...vo cenata e vklucen prevoz od kaj vas doma do hotelot kade prestojuvate i vrkanje nazad do do...

Цена:15 MKD


Објавен на: 18.02.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.