Sprava za vezbanje

ЦЕНА: По договор

Sprava za vezbanje


Se prodava sprava za vezbanje - trcanje HAMMER mnogu malku upotrebuvanИме:
Град:
Skopje
Телефон:
075/317780
Објавен на:
23.01.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Zoran
Град:
Skopje
Телефон:
075/317780
Објавен на:
23.01.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

OrbiTrek Platinum Plus

Се продава скоро нов OrbiTrek Platinum Plus. Купен од продавница за спортска опрема

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 05.10.2019
Magneten orbitrek

Se prodava magneten orbitrek, ne koristen

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 19.02.2018
PRODAVAM ORBITREK

HITNO PRODAVAM ORBITREK VO ODLICNA SOSTOJBA.CENA VO DOGOVOR.

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 24.01.2018
CARDIO SLIM

Prodavam nova sprava za vezbanje Cardio Slim pod garancija

Цена:5.000 MKD


Објавен на: 28.11.2014
Продавам орбитрек

Продавам орбитрек малку користен до 120 кг. (немам каде да го чувам)

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 26.05.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка