Stolarska rabotilnica ''TALPA'' --- Ohrid

ЦЕНА: По договор

Stolarska rabotilnica ''TALPA'' --- Ohrid


firma so 30godisno iskustvo koja se zanimava so proizvodstvo na sekakov vid na mebel,ureduvanje na vnatresen enterier na stanovi,kuki,kafici,restorani,hoteli,delovni prostorii od sekakov vid materijal(drvo,iverka i medijapan),izrabotka na biljard masi...
Imame i sopstveno proizvodstvo na vrati po merka(sobni,vlezni vrati od drvo i medijapan) farbani so poliuretanski boi i bajcevi,so dezeni i sarki po izbor.........Име:
Град:
ohrid
Телефон:
boban 078613670
Објавен на:
12.09.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
boban talpa
Град:
ohrid
Телефон:
boban 078613670
Објавен на:
20.03.2011
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Diskovi za HONDA novi

Diskovi predni za CIVIC ROVER 200/400 odgovaraat i na DAEWOO LANOS
Samoventiliracki
.
075/276-212

Цена:По договор


Објавен на: 06.05.2013
MEBEL PO MERKA

DIZAJN I IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA ENTERIER !!! 078 / 231 - 557

Цена:По договор


Објавен на: 27.06.2014
PLINSKI SISTEMI / PLINSKI UREDI PLIMONT do 72 rati

-16 години искуство во вградување на автогасни уреди.
- застапник и овластен сервисер на Италијанската компанија Ландирензо.
- професионален и искусен персонал.
- комплетно опремен за дијагности...

Цена:540 EUR


Објавен на: 07.12.2013
izrabotka na mebel: kujni ,plakari,biroa,detski sobi,spalni sobi,americki plakari i dr....

MEBELWOOD : IZRABOTUVA MEBEL ZA VASIOT DOM ,KANCELARIJA IDR,,,
KUJNI
VGRADENI PLAKARI SO LIZGACKI VRATI
KLASICNI PLAKARI

Цена:10 MKD


Објавен на: 05.09.2012
Izrabotka na vnatresni vrati

Производство на внатрешни(ентериерни) врати по мерка
Што значи нема кршење нема штемување, целиот производ е наше производство и сме независни од сите димензии.Доагаме зимаме мерки на вашиот прост...

Цена:120 EUR


Објавен на: 07.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.