TALPA JUNIOR MEBEL OHRID

ЦЕНА: 1 мкд

TALPA JUNIOR MEBEL OHRID


firma so 27 godisno iskustvo koja se zanimava so proizvodstvo na sekakov vid na mebel,ureduvanje na vnatresen enterier na stanovi,kuki,kafici,restorani,hoteli,delovni prostorii od sekakov vid materijal(drvo,iverka i medijapan),izrabotka na biljard masi...
Imame i sopstveno proizvodstvo na vrati po merka(sobni,vlezni vrati od drvo i medijapan) farbani so poliuretanski boi i bajcevi,so dezeni i sarki po izbor......... http://www.facebook.com/TalpaJuniorDooel/app_190322544333196Град:
ohrid
Телефон:
078613670
Објавен на:
24.01.2013

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
boban taseski
Град:
ohrid
Телефон:
078613670
Објавен на:
24.01.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се продава LG Optimus L3 E400

Телефонот нема никакви проблеми. Има 3мп камера, 1гб меморија, има wifi. Со него може да се земе и маска ( препорачливо ), но не е задолжително. Телефонот е кодиран, така да ќе треба да го однесете...

Цена:3.500 MKD


Објавен на: 18.07.2014
kredit nudi za brzu Garancija


Mislim da vam pomoći s brzo financiranje i fiable.Je ima kapital koji će biti korišten za dodjelu posebne kredite s rokom dospijeća kratke i duge u rasponu od 5.000 € 2 milijuna &euro...

Цена:1 MKD


Објавен на: 17.07.2014
Plac vo Trubarevo

Placot e pogoden za izgradba na semejna kuka.

Цена:25 EUR


Објавен на: 15.07.2014
Plac vo Hipodrom


Se prodava plac vo hipodrom do kluckata ,pogoden za site nameni.

Цена:46 EUR


Објавен на: 15.07.2014
Stolarska rabotilnica ''TALPA'' --- Ohrid

firma so 30godisno iskustvo koja se zanimava so proizvodstvo na sekakov vid na mebel,ureduvanje na vnatresen enterier na stanovi,kuki,kafici,restorani,hoteli,delovni prostorii od sekakov vid materi...

Цена:По договор


Објавен на: 12.09.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.