izrabotka na mebel: kujni ,plakari,biroa,detski sobi,spalni sobi,americki plakari i dr....

ЦЕНА: 10 мкд

izrabotka na mebel: kujni ,plakari,biroa,detski sobi,spalni sobi,americki plakari i dr....


MEBELWOOD : IZRABOTUVA MEBEL ZA VASIOT DOM ,KANCELARIJA IDR,,,
KUJNI
VGRADENI PLAKARI SO LIZGACKI VRATI
KLASICNI PLAKARI
DETSKI KREVETCINJA,
KOMPJUTERSKI BIROA
TV KOMODI
BIBLIOTEKI
REGISTER POLICI
SPALNI SOBI
TRPEZARISKI MASI
KLUB MASICKI
KANCELARISKI BIROA

MATERIJALI: IVERICA VO SITE DEZENI 16MM,25MM,35MM,50MM
FURNIRAN MEDIJAPAN : HRAST,BUKA,FINELINE,16MM,17MM,18MM,19MM,20M25MM,30MM,....
MASIVNO DRVO : OREV ,HRAST, BUKA CAM....
RESTAVRACIJA NA ANTIKVITETI.
REPARACIJA NA STAR MEBEL.Град:
Skopje
Телефон:
075 555 392
Објавен на:
05.09.2012

ЦЕНА: 10 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
rubin matevski
Град:
Skopje
Телефон:
075 555 392
Објавен на:
23.01.2011
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

iPhone 5S 16GB 32GB Gold

iPhone 5S 16GB 32GB Gold

Ad Description Wholesale iPhone 5S - 4S (White / Black /Gold)

Цена:300 EUR


Објавен на: 16.06.2014
Изработувам мебел, кујни++++

Изработуваме ( со над 20 год. искуство ) и богати со идеии и совети : кујни (луксузни или стандардни) , плакари ( лизгачки, со тивко лизгање и долга експлоатација и обични ) ,детски соби,сп...

Цена:11 MKD


Објавен на: 17.05.2014
izrabotka na mebel po naracka

Izrabotuvame so kvalitet kujni sdi komodi lezai i proektiranje izvedba i montaza.izleguvame na lice mesto bilo kade vo gradov.samiot proizvod reklama i kvalitet.

Цена:7 EUR


Објавен на: 19.04.2014
KOMPJUTERSKO BIRO 1000DEN

PRODAVAM KOMPJUTERSKO BIRO MALKU KORISTENO
TEL.075/259-044 MIKI

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 29.01.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.