jamboli

ЦЕНА: 2000 мкд

jamboli


beli novi nekoristeni jamboli za trosed i dvosed racno izrsboteni na razbojИме:
Град:
kavadarci
Телефон:
071355519
Објавен на:
19.08.2015

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Кавадарци

Контакт

Име:
dionis tasev
Град:
kavadarci
Телефон:
071355519
Објавен на:
19.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

se prodava peugeot 406 dizel

se prodava peugeot 406 dizel. kolata e vo perfektna sostojba, redovno servisirana i odrzuvaana. moze da se proba vo sekoe vreme

Цена:1.150 EUR


Објавен на: 06.04.2018
Dukjan od 37m2 vo centar na Kumanovo

Se prodava nov dukan od 37 m2 vo centarot na Kumanovo na ulica Dimitar Vlahov 52 ( Star Palas ) Pogoden e za ordinacija , kancelarija , studio i sl. Dukanot e so imoten list , ima i toalet . Inform...

Цена:30.000 EUR


Објавен на: 23.03.2018
Niva(livada)

Itno se prodava na samiot pat Bitola Zabeni pogodna za izgradba na objekt tel 070919217

Цена:По договор


Објавен на: 26.01.2018
Vila

Se iznajmuva vila za prvomajskite praznici i vi nudi 300 den. od osoba vremenski periot kolku sakate.
Se naogame vo strogiot centar vo seloto Stenje kade sto zastanuva avtobusot. Od marketot sme ...

Цена:300 MKD


Објавен на: 06.04.2014
fabrika

fabrikata e vo odlicna sostojba

Цена:По договор


Објавен на: 17.03.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка