mobilen telefon

ЦЕНА: 4000 €

mobilen telefon


Prodavam nov LenovoK5 zlaten (dve god garancija) i gratis fotrolaГрад:
Skopje
Телефон:
077711728
Објавен на:
14.02.2018

ЦЕНА: 4000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Hristina Krijestarac
Град:
Skopje
Телефон:
077711728
Објавен на:
14.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Samsung Galaxy S3 Neo

Prodavam Samsung Galaxy S3 Neo. Dobro socuvan i e vo odlicna sostojba.

Цена:4.500 MKD


Објавен на: 31.01.2018
HTC ONE M8S

Prodavam odlicno socuvan HTC ONE M8S so celosno pakuvanje... odlicen mobilen

Цена:200 EUR


Објавен на: 16.01.2018
Prodavam COOLPAD moze i zamena so moja doplata!

Prodavam Coolpad modena e502 socuvan moze da se vidi na lice mesto sve raboti kako nov kupen od VIP pred 5meseci ima i garancija uste 2godini

Karakteristiki moze da poglednete na sledniot link:...

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 09.01.2018
Продажба на мобилен телефон Doogee X6 Pro

Се продава мобилен телефон Doogee X6 Pro, 1 година стар, со оригинал заштитно стакло, силиконска маска, флип маска, во одлична состојба, прв газда. Спецификации:
Android OS 6.0
5.5 HD екран
...

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 02.01.2018
Prodavam IPhone 7

Prodavam NETPAKUVAN IPHONE 7 / 32GB.
Telefonot e neotpakuvan i so garancija do 7-mi mesec 2018 godina.
Vo komplet so dilikonska futrola i zastita za ekran.

Цена:530 EUR


Објавен на: 31.07.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка