perenje tepisi masinsko najnovo vo makedonia

ЦЕНА: 50 мкд

perenje tepisi masinsko najnovo vo makedonia


perenje na site vidovi tepisi i toa so masina so site certifikati ot najgolemite proizvoditeli ne tepisi \persiski volnenei i site drugi vidovi tepisi gi susime so susalka komora specialna gi pakuvame vo kesi so miris traen do 30 denaГрад:
skopje
Телефон:
075426417 02/ 3082558
Објавен на:
11.07.2012

ЦЕНА: 50 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
profesional n.b.i
Град:
skopje
Телефон:
075426417 02/ 3082558
Објавен на:
11.07.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Перење Теписи

Нашта компанија нуди најквалитетна услуга во сферата на перење теписи. Ги обезбедивме најсобремените машини за перење теписи од својот вид, избравме најквалитетен шампон и никогаш не штедевме со це...

Цена:60 MKD


Објавен на: 11.07.2015
HEMISKO CISTENJE TEPISI I TEPISONI NA DELOVNI OBJEKTI

Хемиско чистење на теписи и теписони на деловни објекти.


За повеќе информации посетете ја нашата веб страница

Цена:По договор


Објавен на: 10.07.2015
Temelno cistenje i perenje na vasite tepisi

Temelno cistenje i perenje na vasite tepisoni so prof. masini cetkarki i Eko sredstva.
Susenjeto e HIT vo centrifuga ...
USLUGATA ZEMENO VRATENO se vo rok od 48 casa...

Цена:60 MKD


Објавен на: 20.05.2014
PRODAZBA NA MASINI ZA CISTENJE I ODRZUVANJE HIGIENA

PRODAZBA NA MASINI ZA CISTENJE I ODRZUVANJE HIGIENA
-industriski prosmukalki;
-cetkarki za cistenje,poliranje i perenje tepisoni
-centrifuga za susenje na tepisoni;

Цена:1 MKD


Објавен на: 26.11.2013
PERENJE NA TEPISI - ПЕРЕЊЕ ТЕПИСИ СКОПЈЕ

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ПЕРЕЊЕ НА ТЕПИСИ

ТЕПИСОН 40 Ден/М2
ТЕПИХ 50 Ден/М2

Цена:50 MKD


Објавен на: 30.04.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка