proizvodstvo i prodazba na bebeski krevetcinja

ЦЕНА: По договор

proizvodstvo i prodazba na bebeski krevetcinja


Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО И НАЈДОБРО ДРВО ЗА НАЈВИСОКА БЕЗБЕДНОСТ ЗА ДЕЦАТА).
Цените се фабрички - сопствено производствоИме:
Телефон:
070 217 859
Објавен на:
13.09.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
Tomislav
Телефон:
070 217 859
Објавен на:
22.12.2011
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Proizvodstvo i prodazba na detski kreveti 1

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор


Објавен на: 09.09.2012
proizvodstvo i prodazba na bebesko krevetce

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)\r\nИзработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур

Цена:По договор


Објавен на: 21.06.2014
Производство и продажба на бебешки креветчиња

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор


Објавен на: 06.07.2013
Производство и продажба на детски креветчиња 1

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор


Објавен на: 14.08.2013
Proizvodstvo i prodazba na detski krevetcinja 1

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор


Објавен на: 21.06.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.