Stolarska rabotilnica ''TALPA'' --- Ohrid

ЦЕНА: По договор

Stolarska rabotilnica ''TALPA'' --- Ohrid


firma so 30godisno iskustvo koja se zanimava so proizvodstvo na sekakov vid na mebel,ureduvanje na vnatresen enterier na stanovi,kuki,kafici,restorani,hoteli,delovni prostorii od sekakov vid materijal(drvo,iverka i medijapan),izrabotka na biljard masi...
Imame i sopstveno proizvodstvo na vrati po merka(sobni,vlezni vrati od drvo i medijapan) farbani so poliuretanski boi i bajcevi,so dezeni i sarki po izbor.........Име:
Град:
ohrid
Телефон:
boban 078613670
Објавен на:
12.09.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
boban talpa
Град:
ohrid
Телефон:
boban 078613670
Објавен на:
20.03.2011
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI 'SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA HALA MAGACINI CELICNI KONSTRUKCII PANEL LIM LEKSAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI HAL...

Цена:40 EUR


Објавен на: 31.07.2014
Спална соба комплет - посебна нарачка од 50-тите години.

Се продава комплет намештај за спална соба: троклирен гардеробер, две наткасни тоалета и лежај.
Намештајот е изработен од дрво, посебна нарачка од 50-тите години.
Истиот е во добра состојба и од ...

Цена:По договор


Објавен на: 10.07.2014
Рамки за слики (југословенски)

Се продаваат рамки за слики. Димензиите и обликот можете да ги видите на сликите.

Цена:По договор


Објавен на: 09.07.2014
izrabotka na kujni komodi plakari

facebook kristijan mebel

Цена:По договор


Објавен на: 31.07.2014
Mavrovo Vikendicka so najdobra lokacija

Внатрешната површина е 120 м2 и дворна површина од 350 м2.Модерно опремена со нови водоводни инсталации,фасада од речен камен (47 цм дѕидови со тврдопресован тервол)две остави,едно предсобље,камена...

Цена:68.000 EUR


Објавен на: 24.03.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.