servis za frizideri .klima uredi .drugi ladilni tela

ЦЕНА: По договор

servis za frizideri .klima uredi .drugi ladilni tela


Popravka na vasite zamrznuvaci, ladilnici, klima uredi, avto Klimi. Itn.
Doagame na povik.
tel. 071/665-222
078/382-830Град:
Skopje
Објавен на:
22.09.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Goran vasilevski
Град:
Skopje
Објавен на:
22.09.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Издавам Канцеларија / Дуќан карши Сити мол

Издавам Канцеларија / Дуќан во ТЦ Техника (карши Сити мол) прв кат 20м2 со сопствено WC и мини кујна , 100 евра мес кирија однапред

Цена:100 EUR


Објавен на: 09.05.2015
Продавам стан во реонски центар Аеродром

Продавам стан од 63м2 со две спални соби во Реонски центар Аеродром на 3 кат(3/5) во зградата над Рамстор. Градба 2011. Цена по договор. Контакт телефони: 072724488 / 071483630

Цена:64.000 EUR


Објавен на: 09.05.2015
СЕ ПРОДАВА 2 СОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

ПОСЛЕ РАМПА,ВО КИСЕЛА ВОДА, СЕ ПРОДАВА 2 СОБЕН СТАН НА 5/6 КАТ, СО ПАРНО, ЛИФТ, Ј/И ОРИЕНТИРАН,ПО ИЛ 55М2 СТАНБЕНА И 6М2 ЛОЃИЈА,ГРАДБА 2004 ГОДИНА,СО ФУНКЦИОНАЛЕН РАСПОРЕД И ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. Ш.4607

Цена:52.000 EUR


Објавен на: 09.05.2015
kravi

bugarska firma dostavia kravi i teleta SIMENTAL ot holandia

Цена:По договор


Објавен на: 27.04.2015
servis za bela tehnika

serviser za samsung programata.
-frizideri
-klima uredi
-masini za perenje alista i sadovi

Цена:1 MKD


Објавен на: 25.02.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка