Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Servis za Laptopi

Profesionalen servis za Laptopi.
Brzo i kvalitetno servisiranje. Obezbedena garancija za popravkata.
Otkupuvame i rasipani laptopi.
SIBIOS ELECTRONIC

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.10.2012
SERVIS ZA LAPTOPI I DESKTOP KOMPJUTERI

SIBIOS ELECTRONIC - Profesionalno, brzo i kvalitetno dijagnosticiranje na kvarot i popravka na laptopot/kompjuterot. Hardversko odrzuvanje - popravka na maticni ploci, zamena na cipovi, popravka na...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 27.10.2012
Specijaliziran servis za LAPTOPI

Servis za site marki LAPTOPI i desktop kompjuteri.
Kvalitetna popravka i garancija.Ekrani za laptopi,Baterii,tastaturi,adapteri i drugi delovi.

www.servislcd.com

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.10.2012
LAPTOPI I DESKTOP KOMPJUTERI – PROFESIONALNA POPRAVKA

SIBIOS ELECTRONIC – VRSIME POPRAVKA NA SITE VRSTI KVAROVI NA VASIOT LAPTOP ILI DESKTOP KOMPJUTER, HARDVERSKO I SOFTVERSKO ODRZUVANJE. JAVETE SE SO DOVERBA!
IGOR, SIBIOS ELECTRONIC
02/613731...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.10.2012
Servis za LAPTOPI i dr.elektronska oprema

Sibios Elektronik e profesionalen servis so dolgogodisno iskustvo za popravka na site marki LAPTOPI.
Brza dijagnostika I kvalitetna popravka.Na lager delovi za LAPTOPI: Ekrani,adapteri,tastaturi,b...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.10.2012
Apple MacBook Pro Core i7 2.2 GHz 17'' 4GB Ram 750GB HDD

Potpuno novi originalni sa kompletnim priborom i jedna godina jamstvo

email: genuinesupplier11@yahoo.com
skype: genuinesupplier11

Цена:800 €

Прилеп
 

Објавен на: 15.10.2012
HP 630

prodavam laptop HP 630,malku koristen,seuste e pod garancija...itno

Цена:200 €

Велес
 

Објавен на: 08.10.2012
laptop

HP 635
ram.2 gb
procesor:AMD e-240 1.5 GHz
system type:32-bit Operatin System

Цена:15.000 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 25.09.2012
INSTALIRANJE NA WINDOWS XP,WISTA I 7CA 32 i 64 bit,RAZNI PROGRAMI AVTOMOBILI,ZA ARXITEKTURA I TN ,NARACKA NA PROGRAMI I NIVNA INSTALACIJA I TN

FORMATIRANJE NA KOMPJUTER,INSTALACIJA NA WINDOWS XP,WISTA I 7CA ,LINUX,ANTIVIRUSIMICROSOFT OFFICE 2003,2007,2010 SO KIRILICEN FONT ,PROGRAMI ZA REZENJE NA CD I DVD ,VIDEO I AUDIO PLEERI,DODATNI PRO...

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.09.2012
Tablet ARCHOS 10.1’’

Скоро нов таблет, воопшто не користен. Со валидна гаранција.

Технички спецификации од Таблетот: http://goo.gl/Hd0nw

Цена:16.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.09.2012
Prodavam Fujitsu Siemens V2030 AmiloPro

Se prodava laptop Fujitsu Siemens AmiloPro so izgorena maticna ploca, site drugi delovi se ispravni. Odlicno socuvan, zaedno so polnac.

Цена:70 €

Скопје
 

Објавен на: 07.09.2012
LAPTOP ACER ASPIRE 5333 - HITNOOOOOOOOOOO

Се продава ACER ASPIRE 5333 многу малце користен. купен е од НЕПТУН има уште гаранција. Лаптопот како што е купен од Нептун така и се продава. ХИТНО И ПОВОЛНО

Карактеристики:
Intel Celeron P4600

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 23.08.2012
formatiranje i instalacija na site vidovi windows xp,vista,7ca 32 i 64 bit,linux i dr

CISTENJE OD SITE VIDOVI VIRUSI I MALVERI TROJANCI I TNFORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE WIDOWI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca)SO CD ,DVD ILI PREKU USB,SPECIJALNA ED...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.08.2012
NOVA ORIGINAL TORBICA ZA LAPTOP ASUS 15'6

TORBICATA E NOVA, NE KORISTENA.

Цена:10 €

Скопје
 

Објавен на: 30.07.2012
BATERII ZA LAP TOP PREKU 1500 VIDOVI

PREKU 1500 VIDOVI NA BATERII ZA LAP-TOP,CENI NAJEFTINI VO MAKEDONIJA
IMAME I BATERII POVEKJE KELIJSKI OD ORIGINALNITE I SO POVEKJE AMPER CASOVI,SO STO SE PRODLOZUVA VREMETO
NA DRZENJE NA ENERGIJ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2012
ORIGINALNI NOVI BATERII ZA SITE VIDOVI NA LAP-TOP

ORIGINALNI NOVI BATERII ZA SITE VIDOVI NA LAP-TOP
IMAME BATERII ZA SITE MODELI NA LAP-TOP: ---------------------------------------------------------------------------------------------------------...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2012
UNIVERZALEN POLNAC ZA LAP TOP KOMPJUTERI, MARKA HANTOL (90 WATS)

NOV!!!, UNIVERZALEN POLNAC ZA LAP TOP KOMPJUTERI, MARKA HANTOL (90 WATS), SO 10 RAZLICNI PINA KOI SE KOMPATIBILNI I FAKJAAT ZA PREKU 10.000 MODELI I ZA SITE BRENDOVI NA LAP TOP KOMPJUTERI.POLNACOT ...

Цена:1.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2012
Apple 17" MacBook Pro Intel Core i7 2.3GHz, 4GB RAM,750GB HDD

Apple 17" MacBook Pro Intel Core i7 2.3GHz, 4GB RAM,750GB HDD

Apple 17" MacBook Pro - 4GB Memory - 750GB Hard Drive
Lithium-polymer battery

Цена:700 €

Виница
 

Објавен на: 21.06.2012
Apple iMac 27" Quad-Core Intel Core i7 3.4GHz, 4GB RAM, 1TB HDD

Apple iMac 27" Quad-Core Intel Core i7 3.4GHz, 4GB RAM, 1TB HDD

Apple 27" iMac Quad-Core Intel Core i7 3.4GHz, 4GB RAM, 1TB Hard Drive, A
MD Radeon HD 6970M, SuperDrive,

Цена:700 €

   

Објавен на: 21.06.2012
Apple iPad 2 with Wi-Fi 3G 64GB


Apple iPad 2 with Wi-Fi 3G 64GB

WHAT'S INCLUDED

Цена:400 €

   

Објавен на: 21.06.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка